Miért van ekkora vérengzés a fideszes médiánál?
A Mediaworks-csoportnak úgy kellene hirtelen piaci alapon működnie, hogy eddig ennek morzsáit sem láthattuk, hiszen mások voltak a szempontok. A Balásy-cégek milliárdjai már most is nagyon hiányoznak.
- Hirdetés -
