Miért van ekkora vérengzés a fideszes médiánál?

A Mediaworks-csoportnak úgy kellene hirtelen piaci alapon működnie, hogy eddig ennek morzsáit sem láthattuk, hiszen mások voltak a szempontok. A Balásy-cégek milliárdjai már most is nagyon hiányoznak.

Miért van ekkora vérengzés a fideszes médiánál?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!