Két hét alatt már 78-an pályáztak a Kormányzati Ellenőrzési Hivatal vezetésére
A Miniszterelnökség szerint kiemelkedő érdeklődés mutatkozik a KEHI elnöki pályázatára, a cél az, hogy a hivatal élére „hiteles, felkészült és tekintélyes” vezető kerüljön.
- Hirdetés -
