Magyar Péter kedden Gödöllőn tárgyalt a Visegrádi Együttműködésben résztvevő többi ország vezetőivel, Andrej Babis cseh, Robert Fico szlovák, illetve Donald Tusk lengyel miniszterelnökökkel. Magyar a V4-ek felélesztéséről és konkrét javaslatokat is beharangozott
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu