Magyar sportlegendákkal ünnepeltek az Olimpia Napján
Több ezer lelkes résztvevő, 25-nél is több olimpiai aranyérem egy helyen, és egy hatalmas közös mozgás – így lehetne röviden összefoglalni azt az elképesztő hangulatot, ami június 20-án a Városligetben fogadta a látogatókat. A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) által szervezett Olimpia Napján jártunk, ahol az ötkarikás játékok legnagyobb hazai hőseivel lehetett együtt izzadni a pályán, vagy éppen egy jót fagyizni!
- Hirdetés -
