Egyelőre leállt az újpesti stadion ügye, jó időre visszavonták az építési engedélyt

A sportlétesítmény építési engedélyének kiadási eljárását legfeljebb fél évre függesztették fel, ráadásul éppen a tulajdonos és építtető Mol kezdeményezésére.

Egyelőre leállt az újpesti stadion ügye, jó időre visszavonták az építési engedélyt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!