Két hét alatt már 78-an pályáztak a Kormányzati Ellenőrzési Hivatal vezetésére

A Miniszterelnökség szerint kiemelkedő érdeklődés mutatkozik a KEHI elnöki pályázatára, a cél az, hogy a hivatal élére „hiteles, felkészült és tekintélyes” vezető kerüljön.

Két hét alatt már 78-an pályáztak a Kormányzati Ellenőrzési Hivatal vezetésére

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!