Betiltással küzdenek az iskolások AI használata ellen a norvégok
A norvégok az elsők között voltak a telefonok iskolai betiltásában, és most a mesterséges intelligencia kérdését is hasonlóan oldanák meg az oktatásban.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A norvégok az elsők között voltak a telefonok iskolai betiltásában, és most a mesterséges intelligencia kérdését is hasonlóan oldanák meg az oktatásban.
- Hirdetés -