Betiltással küzdenek az iskolások AI használata ellen a norvégok
A norvégok az elsők között voltak a telefonok iskolai betiltásában, és most a mesterséges intelligencia kérdését is hasonlóan oldanák meg az oktatásban.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Esport 1