Betiltással küzdenek az iskolások AI használata ellen a norvégok

A norvégok az elsők között voltak a telefonok iskolai betiltásában, és most a mesterséges intelligencia kérdését is hasonlóan oldanák meg az oktatásban.

Betiltással küzdenek az iskolások AI használata ellen a norvégok

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Esport 1

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!