Nyáron több olyan étel kerül az asztalra, amely különösen érzékeny lehet a hőségre és a nem megfelelő tárolásra. A Nébih ezért országos ellenőrzéssorozatot indít: a szakemberek augusztus 20-ig vizsgálják többek között a fagylaltokat, jégkrémeket, grillezésre szánt húsokat, a dinnyét, az út menti árusokat és a nyári táborok étkeztetését is.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mindmegette