Megszavazta a parlament a gyűlöletkeltő reklámok betiltását
Elfogadta az Országgyűlés azt a törvényt, amely jelentősen átalakítja a közterületi reklámozás szabályait. A jogszabály egyik legfontosabb eleme, hogy gyakorlatilag megszünteti a homlokzatokra kifeszített gigaplakátokat és reklámhálókat, valamint korlátozza a gyűlöletkeltő politikai reklámok megjelenését is.
- Hirdetés -
