Még az államosított lombikszektornak is Balásy Gyulánál kellett reklámoznia

Miután a kormány az elmúlt években gyakorlatilag teljesen állami kézbe vette a meddőségi kezelésekkel foglalkozó lombikszektort, az állammal együtt megjelentek Balásy Gyula cégei is az ágazatnál. Az Országos Kórházi Főigazgatóság alá tartozó Humánreprodukciós Igazgatóság több százmillió forint értékben kötött szerződéseket Balásy Gyula érdekeltségeivel egy olyan szektorban, aminek alapvetően nincs szüksége reklámra.

Még az államosított lombikszektornak is Balásy Gyulánál kellett reklámoznia

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!