Miután a kormány az elmúlt években gyakorlatilag teljesen állami kézbe vette a meddőségi kezelésekkel foglalkozó lombikszektort, az állammal együtt megjelentek Balásy Gyula cégei is az ágazatnál. Az Országos Kórházi Főigazgatóság alá tartozó Humánreprodukciós Igazgatóság több százmillió forint értékben kötött szerződéseket Balásy Gyula érdekeltségeivel egy olyan szektorban, aminek alapvetően nincs szüksége reklámra.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu