Füstölni kezdett az autó az M0-áson, a sofőr úgy döntött, behajt a benzinkútra, kis híján tragédia lett a vége - videó
Menet közben füstölni kezdett az autója, ezért behajtott az első töltőállomásra egy sofőr az M0-s körgyűrűn. A kocsi azonban kigyulladt, majd nekigurult az üzletnek. Kisebb csoda, hogy nem történt tragédia, ezért a rendőrség eljárást indított az ügyben.
- Hirdetés -
