Kivezették a védett árat, ismét piaci árakat kell fizetni a benzinkutakon

A Fidesz szerint nem volt időszerű az árstop kivezetése, a Hormuzi-szoros átjárhatósága ugyanis továbbra sem biztosított. A Tisza-kormány szerint viszont már indokolatlan a rendszer fenntartása, mert már a védett ár alatt alakulnak a piaci árak.

Kivezették a védett árat, ismét piaci árakat kell fizetni a benzinkutakon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!