Menet közben füstölni kezdett az autója, ezért behajtott az első töltőállomásra egy sofőr az M0-s körgyűrűn. A kocsi azonban kigyulladt, majd nekigurult az üzletnek. Kisebb csoda, hogy nem történt tragédia, ezért a rendőrség eljárást indított az ügyben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk