A lengyel elnöki hivatal átvette Zelenszkij visszaadott kitüntetését
Karol Nawrocki lengyel elnök hivatala hétfőn visszavette a Fehér Sas Rendet, amelyet Volodimir Zelenszkij ukrán elnök adott vissza annak visszavonása után. Erről a TASR varsói tudósítója számolt be a PAP hírügynökségre hivatkozva. Rafal Leškiewicz elnöki szóvivő a Polsat Newsnak adott interjújában elmondta, hogy a kitüntetést a hivatal letétjébe helyezték. A folyamat lezárásához a hivatalos [...] Read More... A lengyel elnöki hivatal átvette Zelenszkij visszaadott kitüntetését
- Hirdetés -
