Stella elárulta, miért kellett levennie új első szárnyát a McLarennek
Andrea Stella, a McLaren csapatfőnöke elmagyarázta, miért döntöttek úgy, hogy Kanadában leveszik az autóról az új első szárnyat, mielőtt azt Barcelonában ismét bevetették volna. Stella elárulta, miért kellett levennie új első szárnyát a McLarennek
- Hirdetés -
