Stella elárulta, miért kellett levennie új első szárnyát a McLarennek

Andrea Stella, a McLaren csapatfőnöke elmagyarázta, miért döntöttek úgy, hogy Kanadában leveszik az autóról az új első szárnyat, mielőtt azt Barcelonában ismét bevetették volna. Stella elárulta, miért kellett levennie új első szárnyát a McLarennek

Stella elárulta, miért kellett levennie új első szárnyát a McLarennek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!