A McLaren-főnök elárulta, miért hátrányt a Mercedes-motor használata

A McLaren csapatfőnöke, Andrea Stella elismerte, hogy a wokingi istálló ügyfélcsapatként hátrányba került a 2026-os Forma-1-es szezon elején, miután az új szabályrendszer és az összetett erőforrások komoly megbízhatósági kihívások elé állították a csapatot. A McLaren-főnök elárulta, miért hátrányt a Mercedes-motor használata

A McLaren-főnök elárulta, miért hátrányt a Mercedes-motor használata

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!