A McLaren-főnök elárulta, miért hátrányt a Mercedes-motor használata
A McLaren csapatfőnöke, Andrea Stella elismerte, hogy a wokingi istálló ügyfélcsapatként hátrányba került a 2026-os Forma-1-es szezon elején, miután az új szabályrendszer és az összetett erőforrások komoly megbízhatósági kihívások elé állították a csapatot. A McLaren-főnök elárulta, miért hátrányt a Mercedes-motor használata
- Hirdetés -
