Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A McLaren-főnök elárulta, miért hátrányt a Mercedes-motor használata

A McLaren csapatfőnöke, Andrea Stella elismerte, hogy a wokingi istálló ügyfélcsapatként hátrányba került a 2026-os Forma-1-es szezon elején, miután az új szabályrendszer és az összetett erőforrások komoly megbízhatósági kihívások elé állították a csapatot. A McLaren-főnök elárulta, miért hátrányt a Mercedes-motor használata

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu