Nem a fizetés vagy a főnök miatt mondunk fel... de akkor miért?

Kevés a fizetés? Egyhangú a munka? Rossz a vezető, vagy nem megfelelő a munkahelyi légkör? Bár ezek mind szerepet játszhatnak, a leggyakoribb ok, amiért az emberek munkahelyet váltanak, ennél összetettebb. Sokan azért döntenek a távozás mellett, mert úgy érzik, megrekedt a karrierjük, nem fejlődnek szakmailag, és nincs lehetőségük előrelépni. Erre a következtetésre jutott a JenPráce.cz és a JenFirmy.cz portálok 2025-ös Wellbeing Index felmérése.

Nem a fizetés vagy a főnök miatt mondunk fel... de akkor miért?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!