Reagált a Sándor-palota Sulyok Tamás leváltását célzó kezdeményezésre
Megszólalt a Sándor-palota azt követően, hogy Magyar Péter hétfőn a Parlamentben bejelentette: kezdeményezik a jelenlegi köztársasági elnök megbízatásának megszüntetését. Sulyok Tamás hivatala a jogállamiság elvének tiszteletben tartására is figyelmeztetett.
- Hirdetés -
