Bohár Dániel szerint Vitézy miatt nem működik a WC és a klíma a vonatokon
A Fidesz számon kéri a Tisza-kormányt azért, mert 2 hónap alatt nem sikerült megoldaniuk 16 év problémáját. 16 év után Bohár Dániel megafonos propagandista, mára már “ellenzéki riporter” elkezdett foglalkozni az állami szolgáltatások hibáival. A fideszes szavazók szerint az elmúlt 16 év sikeres volt, és minden tökéletesen működik Orbán Viktornak köszönhetően, azonban most feltette Bohárnak […]
- Hirdetés -
