Bohár Dániel szerint Vitézy miatt nem működik a WC és a klíma a vonatokon

A Fidesz számon kéri a Tisza-kormányt azért, mert 2 hónap alatt nem sikerült megoldaniuk 16 év problémáját. 16 év után Bohár Dániel megafonos propagandista, mára már “ellenzéki riporter” elkezdett foglalkozni az állami szolgáltatások hibáival. A fideszes szavazók szerint az elmúlt 16 év sikeres volt, és minden tökéletesen működik Orbán Viktornak köszönhetően, azonban most feltette Bohárnak […]

Bohár Dániel szerint Vitézy miatt nem működik a WC és a klíma a vonatokon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!