Életbe lépett a harmadfokú hőségriasztás, a kormány rendkívüli figyelmeztetést adott ki
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tiszti főorvos szombattól az ország egész területén: a meteorológusok előrejelzése szerint a napi csúcshőmérséklet 34–39 fok között alakul, ráadásul az éjszakák sem hoznak enyhülést. A hőkupola miatti tartós hőhullám már most komoly gondokat okoz az országban. Magyar Péter és Hegedűs Zsolt is a közösségi oldalán üzent a forróság miatt.
- Hirdetés -
