A királyhelmeci kórházban felújították a betegszobákat
Megújult betegszobákkal és korszerűbb belső terekkel várja a pácienseket a királyhelmeci kórház és rendelőintézet. A beruházás része annak a több millió eurós átfogó rekonstrukciónak, amelyet a Helyreállítási Alapból…
- Hirdetés -
