A királyhelmeci kórházban felújították a betegszobákat

Megújult betegszobákkal és korszerűbb belső terekkel várja a pácienseket a királyhelmeci kórház és rendelőintézet. A beruházás része annak a több millió eurós átfogó rekonstrukciónak, amelyet a Helyreállítási Alapból…

A királyhelmeci kórházban felújították a betegszobákat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!