Visszakapják a balatonlelleiek a láncokkal lezárt hullámtörő mólókat (sonline.hu)
Újra megnyílnak a látogatók előtt a Virág strandnál és a Gyöngyvirág köznél lévő hullámtörő mólók. A balatonlellei mólók fenntartását az önkormányzat vette át, így megkezdődhetett az évek óta lezárt létesítmények helyreállítása. A balatonlellei mólók évekig a Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság kezelésében álltak, ám a szükséges felújításokra nem jutott forrás. A balesetveszélyessé vált hullámtörő mólókat évekkel ezelőtt Bővebben...
- Hirdetés -
