Folytatódott az F1-es hagyomány: közös vacsorán vett részt a teljes mezőny
Az Osztrák Nagydíj hétvégéje előtt ismét folytatódott a Forma-1 egyik különleges hagyománya: csütörtök este a teljes mezőny közös vacsorán vett részt a Red Bull Ringen. Folytatódott az F1-es hagyomány: közös vacsorán vett részt a teljes mezőny
- Hirdetés -
