Az Osztrák Nagydíj hétvégéje előtt ismét folytatódott a Forma-1 egyik különleges hagyománya: csütörtök este a teljes mezőny közös vacsorán vett részt a Red Bull Ringen. Folytatódott az F1-es hagyomány: közös vacsorán vett részt a teljes mezőny
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ