Újabb baleset az M5-ösön: egy kamion miatt zárták le a pályát, a torlódás az M0-ást is eléri
Egymást érik péntek reggel a balesetek az M5-ös autópályán. Reggel egy lángoló autó miatt riasztották a tűzoltókat Lajosmizse térségébe, most pedig egy kamionbaleset miatt alakult ki hatalmas dugó. A sztrádát Röszke felé lezárták.
- Hirdetés -
