Miközben a Bungie kirúgja a Destiny legtöbb fejlesztőjét, a Fehér Ház posztolt egy eszement mémet, ami a játékhoz kötődik
Nemrég állították le a népszerű online FPS fejlesztését, a PlayStation vezetője szerint csak így tudják beosztani a stúdió erőforrásait.
- Hirdetés -
