Miközben a Bungie kirúgja a Destiny legtöbb fejlesztőjét, a Fehér Ház posztolt egy eszement mémet, ami a játékhoz kötődik

Nemrég állították le a népszerű online FPS fejlesztését, a PlayStation vezetője szerint csak így tudják beosztani a stúdió erőforrásait.

Miközben a Bungie kirúgja a Destiny legtöbb fejlesztőjét, a Fehér Ház posztolt egy eszement mémet, ami a játékhoz kötődik

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!