A debreceni polgármester szerint a felszín alatti vizeket is beszennyezte a kínai akkuüzem
Papp László debreceni polgármester a közösségi oldalán számolt be róla szerda délelőtt, hogy a kínai Semcorp területén szennyezés történt, amiről a Környezetvédelmi Hatóság tájékoztatta.
- Hirdetés -
