Teljes terjedelmében égett egy személygépkocsi Debrecenben, az Antall József utcában – közölte a katasztrófavédelem. A debreceni hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A raj az utómunkálatokat végzi.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap