A debreceni polgármester szerint a felszín alatti vizeket is beszennyezte a kínai akkuüzem

Papp László debreceni polgármester a közösségi oldalán számolt be róla szerda délelőtt, hogy a kínai Semcorp területén szennyezés történt, amiről a Környezetvédelmi Hatóság tájékoztatta.

A debreceni polgármester szerint a felszín alatti vizeket is beszennyezte a kínai akkuüzem

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!