Egy éve, hogy újra magyar ember jutott el az űrbe
2025. június 25-én több millió magyar figyelte a tévés és internetes közvetítéseket, ugyanis Kapu Tibor és az Ax-4 misszió tagjai több szempontból is történelmi útra indultak. Egy éve, hogy újra magyar ember jutott el az űrbe
- Hirdetés -
