Magyar Péter ultimátumot adott a legfőbb ügyésznek az aranykonvoj-ügyben
Miközben a tomboló kánikulában éppen az Uzsoki Utcai Kórházat járta be, Magyar Péter miniszterelnök kőkemény üzenetet küldött a vádhatóság fejének. A kormányfő csütörtök délután három óráig adott haladékot a legfőbb ügyésznek, hogy a nyilvánosság elé álljon, és végre elszámoljon a szövevényes ukrán „aranykonvoj” ügyével.
- Hirdetés -
