Miközben a tomboló kánikulában éppen az Uzsoki Utcai Kórházat járta be, Magyar Péter miniszterelnök kőkemény üzenetet küldött a vádhatóság fejének. A kormányfő csütörtök délután három óráig adott haladékot a legfőbb ügyésznek, hogy a nyilvánosság elé álljon, és végre elszámoljon a szövevényes ukrán „aranykonvoj” ügyével.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk