Félmillió helyett a duplája: elszabadult a spanyol migránslegalizációs program
A Migrációkutató Intézet elemzése szerint kétszer annyi illegális bevándorló kért jogi státuszt Spanyolországban, mint amire számítottak. Az InfoRádió Gönczi Róbertet, a Migrációkutató elemzőjét kérdezte a részletekről.
- Hirdetés -
