Moszkva közlése szerint csak szerdáról csütörtökre virradó éjszaka majdnem kétszázhetven drónt szedett le az orosz égvédelem.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Külföld
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!