Félmillió helyett a duplája: elszabadult a spanyol migránslegalizációs program

A Migrációkutató Intézet elemzése szerint kétszer annyi illegális bevándorló kért jogi státuszt Spanyolországban, mint amire számítottak. Az InfoRádió Gönczi Róbertet, a Migrációkutató elemzőjét kérdezte a részletekről.

Félmillió helyett a duplája: elszabadult a spanyol migránslegalizációs program

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Külföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!