A Migrációkutató Intézet elemzése szerint kétszer annyi illegális bevándorló kért jogi státuszt Spanyolországban, mint amire számítottak. Az InfoRádió Gönczi Róbertet, a Migrációkutató elemzőjét kérdezte a részletekről.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Külföld