Hőség – Kátai-Németh Vilmos: meghosszabbították a vörös kódot
Meghosszabbították jövő hét kedd éjfélig a vörös kódot – közölte a szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán. Kátai-Németh Vilmos bejegyzésében azt kérte, hogy „figyeljünk egymásra”, mert a hőség miatt nagy veszélynek vannak kitéve az emberek, főleg a gyermekek, az idősek, a fogyatékossággal élők, a betegeket és a hajléktalanok. A vörös kód szombat hajnalban lépett életbe […] A Hőség – Kátai-Németh Vilmos: meghosszabbították a vörös kódot bejegyzés először Agrotrend-én jelent meg.
- Hirdetés -
