A hőség miatt meghosszabbították a vörös kódot
Meghosszabbították jövő hét kedd éjfélig a vörös kódot - közölte a Kátai-Németh Vilmos szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Meghosszabbították jövő hét kedd éjfélig a vörös kódot - közölte a Kátai-Németh Vilmos szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
- Hirdetés -