Meghosszabbították jövő hét kedd éjfélig a vörös kódot - közölte a Kátai-Németh Vilmos szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!