A hőség miatt meghosszabbították a vörös kódot

Meghosszabbították jövő hét kedd éjfélig a vörös kódot - közölte a Kátai-Németh Vilmos szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

A hőség miatt meghosszabbították a vörös kódot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!