Életmentő lehet most egy telefonhívás: meghosszabbították a vörös kódot a hőség miatt
Meghosszabbították a vörös kódot – jelentette be ma délelőtt Facebook-oldalán dr. Kátai-Németh Vilmos gyermekvédelmi és szociális miniszter. Ezzel a hőség miatt, június 20-án életbe lépett riasztás június 30-án, kedd éjfélig marad érvényben.
- Hirdetés -
