Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
Egyelőre csak a konzolos változatokat kiszolgáló szervereket kapcsolták le, PC-n továbbra is elérhető a multi.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Egyelőre csak a konzolos változatokat kiszolgáló szervereket kapcsolták le, PC-n továbbra is elérhető a multi.
- Hirdetés -