Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata

Egyelőre csak a konzolos változatokat kiszolgáló szervereket kapcsolták le, PC-n továbbra is elérhető a multi.

Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PlayDome

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!