Klímagondok több mint 20 kórházban, az onkológián már helyreállt a rend
Újra működik a hűtőrendszer az Országos Onkológiai Intézet műtőiben, így csütörtöktől ismét elindulhatnak a tervezett beavatkozások. Közben országszerte több mint 20 kórház jelezte klímaberendezéseine ...
- Hirdetés -
