Újra működik a hűtőrendszer az Országos Onkológiai Intézet műtőiben, így csütörtöktől ismét elindulhatnak a tervezett beavatkozások. Közben országszerte több mint 20 kórház jelezte klímaberendezéseine ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu